Series
Ratings
39
Baby ReindeerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
KRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5