Series
Ratings
43
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
American Murder: Gabby PetitoRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0