Series
Ratings
119
Slam DunkRated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
LoversRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0