Movies
Ratings
2204
The Loved OnesRated ★ 3.0
Stations of the CrossRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
WinchesterRated ★ 3.5
Burying the ExRated ★ 2.5
Green RoomRated ★ 3.5
The Devil's BackboneRated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.5
CuckooRated ★ 2.5
LiverleafRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
TrespassRated ★ 2.0
1BRRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 3.0
A Different ManRated ★ 2.0
Bring Her BackRated ★ 1.5
Forbidden Zone: Three FragmentsRated ★ 1.5
The Blackcoat's DaughterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MantisRated ★ 0.5