Movies
Ratings
154
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
PawnRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5