Series
Ratings
114
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.0