Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
StartupRated ★ 2.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Live OnRated ★ 2.5
Flower Ever AfterRated ★ 2.0
I-LANDRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0