Series
Ratings
12
PastaRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5