Movies
Ratings
66
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0