Series
Ratings
40
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 4.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0