Movies
Ratings
253
RatatouilleRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
StealthRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5