Titles you rated
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 4.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 4.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0