Movies
Ratings
1932
The RitualRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.5
BallerinaRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.5
The RIPRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 4.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
A Haunting in VeniceRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
Beasts of No NationRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Whiskey Tango FoxtrotRated ★ 2.5
AmsterdamRated ★ 1.5