Series
Ratings
120- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- ToGetHerRated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0- 진짜 괜찮은 사람Rated ★ 2.5
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.0- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.5- Steel Troops WRated ★ 3.5
- 대학전쟁Rated ★ 4.0