Series
Ratings
15
I Need RomanceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
The Magic School BusRated ★ 3.0