Titles you rated
EviliveRated ★ 2.5
Fangs of FortuneRated ★ 3.0- 괴물의 시간Rated ★ 3.0
Cosmetic Playlover Season 2Rated ★ 2.5
A Friend, A MurdererRated ★ 3.0
Me and TheeRated ★ 3.0
If no Sekai De Koi ga HajimaruRated ★ 4.0
10 Things I Want to Do Before I Turn 40Rated ★ 3.0
Kill to LoveRated ★ 3.5
The Story of Bihyung: Enchanted Master of the GoblinRated ★ 2.0- 갱단과의 전쟁Rated ★ 3.5
Top FormRated ★ 3.0
The Promise of the SoulRated ★ 3.0
My Secret VampireRated ★ 2.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
When It Rains, It PoursRated ★ 3.5
Cosmetic PlayloverRated ★ 3.0