Movies
Ratings
169
Project Hail MaryRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
IdaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5