Movies
Ratings
315
PauletteRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 1.5
MoanaRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0