Movies
Ratings
370
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
HerRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
PadakRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5