Series
Ratings
11
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5