Movies
Ratings
47
La La LandRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5- The ScamRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0