Series
Ratings
39
Nae Saramchinguui YeonaeRated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 4.5