Movies
Ratings
243
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 1.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5