Series
Ratings
81
Page TurnerRated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5