Series
Ratings
529
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Boyfriend on DemandRated ★ 1.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 더 시즌즈Rated ★ 4.0
더 시즌즈Rated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 1.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Just an ExcuseRated ★ 2.5