Movies
Ratings
32
R-PointRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5