Series
Ratings
116
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5