Movies
Ratings
15
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0