Series
Ratings
231- JeongnyeonRated ★ 5.0
No Gain No LoveRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Naked Korean HistoryRated ★ 5.0