Series
Ratings
119
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Jeon Woo ChiRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0