Series
Ratings
74
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 1.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5