Series
Ratings
18
My SunshineRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 1.5
Dr. JinRated ★ 1.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
Galileo ZeroRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0- Invisible ManRated ★ 1.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
GalileoRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0