Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5