Series
Ratings
58- 다큐프라임 - 킹메이커Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
MonstarRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Ruby RingRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Cheer Up!Rated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Two WeeksRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5