Series
Ratings
33- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.5