Series
Ratings
19
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0