Series
Ratings
17- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0