Series
Ratings
136
Mask GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
S LineRated ★ 4.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 4.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 0.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 1.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0