Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
HerstoryRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0