Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
BigRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
MaskRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5
RememberRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5