Series
Ratings
450
The Art of SarahRated ★ 2.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 2.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0