Titles you rated
Empress MyeongseongRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5