Series
Ratings
16
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0