Series
Ratings
28- Unanswered questionsRated ★ 0.5
MotherRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Giant KillingRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 4.5