Movies
Ratings
305
The Lovely BonesRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
21Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Superhero MovieRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.5