Series
Ratings
109
Old Fashioned CupcakeRated ★ 2.5
MineRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 2.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 1.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0