Series
Ratings
347
Tokyo GhoulRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
UnnaturalRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Clannad After StoryRated ★ 3.5
ClannadRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5