Series
Ratings
114
DexterRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0- Rozen Maiden - ZurückspulenRated ★ 5.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- Hello JadooRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
City HallRated ★ 3.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5