Titles you rated
The IrishmanRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5- The WindowRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.0
The WifeRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 2.5
The PhoneRated ★ 2.0
Way Back HomeRated ★ 1.0
Ocean's EightRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0