Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 2.0- DamoRated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
RememberRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0